Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Weekly
el: Εβδομαδιαία

en: Monthly
el: Μηνιαία

en: Year
el: Έτος

en: Month
el: Μήνας

en: Week
el: Εβδομάδα

en: Yearly
el: Ετήσια

en: Default values
el: Προκαθορισμένες τιμές
