Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Reset
et: Tühista

en: Weekly
et: Kord nädalas

en: Monthly
et: Kord kuus

en: Year
et: Aasta

en: Month
et: Kuu

en: Week
et: Nädal

en: Calculate
et: Arvuta

en: Default values
et: Vaikimisi väärtused
