Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Weekly
mn: Долоо хоног бүр

en: Monthly
mn: Сар бүр

en: Year
mn: Жил

en: Month
mn: Сар
