Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Weekly
nl: Wekelijks

en: Monthly
nl: Maandelijks

en: Year
nl: Jaar

en: Month
nl: Maand

en: Yearly
nl: Jaarlijks

en: Calculate
nl: Berekenen

en: Default values
nl: Standaardwaarden
