Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Weekly
oc: Setmanièr

en: Year
oc: Annada

en: Month
oc: Mes

en: Default values
oc: Valara per defaut
