Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Weekly
sl: Tedensko

en: Year
sl: Leto

en: Month
sl: Mesec

en: Week
sl: Teden
