Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Weekly
th: รายสัปดาห์

en: Monthly
th: รายเดือน

en: Year
th: ปี

en: Month
th: เดือน

en: Week
th: 1 อาทิตย์
