Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Reset
uk: Скинути

en: Weekly
uk: Щотижня

en: Monthly
uk: Щомісяця

en: Year
uk: Рік

en: Month
uk: Місяць

en: Week
uk: Тиждень

en: Yearly
uk: Щорічно

en: Calculate
uk: Обчислити

en: Default values
uk: Базові значення
