Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: Weekly
hu: Heti

en: Monthly
hu: Havonta

en: Year
hu: Év

en: Month
hu: Hónap

en: Week
hu: Hét

en: Yearly
hu: Évi

en: Calculate
hu: Számítás

en: Default values
hu: Alapértelmezés szerinti értékek

en: Interest
hu: Érdeklődési kör

en: Bi-weekly
hu: Kéteheti

en: Two Week
hu: Két hét
