Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Weekly
is: Vikulega

en: Monthly
is: Mánaðarlega

en: Year
is: Ár

en: Month
is: Mánuður

en: Week
is: Vika
