Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.4) - en to ja translation catalogue (10 entries)

en: Weekly
ja: 毎週

en: Monthly
ja: 毎月

en: Year
ja: 年

en: Month
ja: 月

en: Week
ja: 週

en: Yearly
ja: 年毎

en: Calculate
ja: 計算

en: Default values
ja: デフォルト値

en: Please enter a value of loan amount.
ja: ローンの金額を入力してください。

en: Please enter a value of mortgage rate.
ja: 住宅ローンの金利を入力してください。
