Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: Weekly
jv: Saben minggu

en: Year
jv: Tahun

en: Month
jv: Wulan

en: Week
jv: Pekan
