Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to ml translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Weekly
ml: പ്രതിവാര

en: Monthly
ml: പ്രതിമാസ

en: Year
ml: വര്‍ഷം

en: Month
ml: മാസം
