Real Estate Mortgage Calculator (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Reset
mr: पुर्ववत

en: Weekly
mr: साप्ताहिक

en: Monthly
mr: मासिक(Monthly)

en: Year
mr: वर्ष

en: Month
mr: महिना

en: Default values
mr: मुलभूत मुल्य
