Mosaik (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (57 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: delete
be: выдаліць

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: more
be: болей

en: Disabled
be: Выключана

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: updated
be: абноўлена

en: File
be: Файл

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Reset
be: Скінуць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: - None -
be: - Нічога -

en: Weight
be: Вага

en: Link
be: Спасылка

en: Name
be: Імя

en: edit
be: рэдагаваць

en: Save
be: Захаваць

en: Access
be: Доступ

en: View
be: Праглядзець

en: Path
be: Сцежка

en: Region
be: Рэгіён

en: Menu
be: Меню

en: n/a
be: [няма]

en: Are you sure you want to delete %title?
be: Вы насамрэч жадаеце выдаліць %title?

en: Block
be: Блок

en: Page
be: Старонка

en: Roles
be: Ролі

en: Contains
be: Утрымлівае

en: configure
be: змяніць настройкі

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Size of textfield
be: Памер тэкставага поля

en: ‹ previous
be: ‹ папярэдняя

en: next ›
be: наступная ›

en: Entity
be: Сутнасць

en: Permissions
be: Правы

en: Apply
be: Ужыць

en: Permission
be: Дазвол

en: « first
be: « першая

en: last »
be: апошняя »

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Text to display
be: Паказваць тэкст

en: clone
be: клянаваць

en: Translate
be: Перакласці

en: Entity type
be: Тып сутнасці

en: <strong>@language_name</strong> (source)
be: <strong>@language_name</strong> (крыніца)

en: add translation
be: Дадаць пераклад

en: Autocomplete matching
be: Аўтадапаўненне супадзенняў

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Delete link
be: Выдаліць спасылку

en: Edit link
be: Рэдагаваць спасылку

en: View mode
be: Лад выгляду

en: Translation sets
be: Шэраг перакладаў

en: Save and translate
be: Захаваць і перакласці.
