Mosaik (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (50 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: delete
eo: forigu

en: Delete
eo: Forigu

en: Operations
eo: Operacioj

en: Cancel
eo: Nuligu

en: Language
eo: Lingvo

en: more
eo: pli

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: updated
eo: ĝisdatigita

en: File
eo: Dosiero

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: This action cannot be undone.
eo: Tiu ago ne eblas malfari.

en: - None -
eo: - Neniu -

en: Weight
eo: Pezo

en: Link
eo: Ligilo

en: Name
eo: Nomo

en: edit
eo: redakti

en: Save
eo: Konservu

en: Views
eo: Vidoj

en: Access
eo: Atingo

en: View
eo: Vidu

en: Path
eo: Vojo

en: Region
eo: Regiono

en: Menu
eo: Menuo

en: Are you sure you want to delete %title?
eo: Ĉu vi certas, ke vi volas forigi %title?

en: Block
eo: Bloko

en: Page
eo: Paĝo

en: Roles
eo: Roloj

en: configure
eo: agordu

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Size of textfield
eo: Grandeco de tekstokampo

en: ‹ previous
eo: ‹ antaŭa

en: next ›
eo: sekva ›

en: Permissions
eo: Permesoj

en: Apply
eo: Apliku

en: Permission
eo: Permeso

en: « first
eo: « unua

en: last »
eo: fina »

en: Translate
eo: Traduku

en: Entity type
eo: Speco de ento

en: add translation
eo: aldoni tradukon

en: Autocomplete matching
eo: Kongruado de aŭtomataj kompletigitiloj

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: View mode
eo: Vidoreĝimo

en: Asc
eo: kreske

en: Translation sets
eo: Tradukaj aroj
