Mosaik (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (69 entries)

en: Title
he: כותרת

en: delete
he: מחיקה

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: more
he: עוד

en: Disabled
he: מושבת

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: updated
he: עודכן

en: File
he: קובץ

en: Edit
he: עריכה

en: Reset
he: איתחול

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: - None -
he: - ללא -

en: Weight
he: משקל

en: Link
he: קישור

en: Name
he: שם

en: edit
he: עריכה

en: Save
he: שמירה

en: Views
he: היבטים

en: Access
he: הרשאות גישה

en: View
he: צפיה

en: Path
he: מיקום

en: Region
he: איזור

en: Menu
he: תפריט

en: Layout
he: פריסה

en: n/a
he: -ללא-

en: Are you sure you want to delete %title?
he: האמנם ברצונך למחוק את '%title'?

en: Block
he: בלוק

en: Page
he: דף

en: Roles
he: תפקידים

en: Contains
he: מכיל

en: configure
he: הגדרות

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Size of textfield
he: גודל שדה הטקסט

en: ‹ previous
he: ‹ לעמוד הקודם

en: next ›
he: לעמוד הבא ›

en: Entity
he: יישות

en: Permissions
he: הרשאות

en: Apply
he: החל

en: Autocomplete text field
he: שדה טקסט בעל השלמה אוטומטית

en: Permission
he: הרשאה

en: « first
he: « לעמוד הראשון

en: last »
he: לעמוד האחרון »

en: Sidebars
he: עמודות צד

en: Offset
he: היסט

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Behavior
he: התנהגות

en: Text to display
he: טקסט לתצוגה

en: clone
he: שכפול

en: Translate
he: תרגום

en: Entity type
he: סוג ישות

en: <strong>@language_name</strong> (source)
he: <strong>@language_name</strong> (מקור)

en: add translation
he: הוספת תרגום

en: Autocomplete matching
he: השלמה אוטומטית

en: Starts with
he: מתחיל ב

en: Delete link
he: מחיקת קישור

en: Edit link
he: עריכת קישור

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
he: %name: כותרת לא מתאימה. בדוק את בחירתך

en: %name: invalid input.
he: %name: קלט לא חוקי.

en: View mode
he: מצב תצוגה

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר

en: Delete translation
he: מחיקת התרגום
