Mosaik (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (52 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: delete
hr: ukloni

en: Delete
hr: Ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: Cancel
hr: Otkaži

en: Language
hr: Jezik

en: more
hr: više

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: updated
hr: osvježeno

en: File
hr: Datoteka

en: Edit
hr: Uredi

en: Reset
hr: Poništi

en: This action cannot be undone.
hr: Neopoziva radnja.

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: Weight
hr: Težina

en: Link
hr: Poveznica

en: Name
hr: Naziv

en: edit
hr: uredi

en: Save
hr: Spremi

en: Access
hr: Pristup

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Region
hr: Regija

en: Menu
hr: Izbornik

en: n/a
hr: nije dostupno

en: Are you sure you want to delete %title?
hr: Želite li zbilja ukloniti %title?

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: Roles
hr: Uloge

en: Contains
hr: Sadrži

en: configure
hr: prilagodi

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Size of textfield
hr: Dužina polja teksta

en: ‹ previous
hr: ‹ prethodna

en: next ›
hr: sljedeća ›

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Apply
hr: Primjeni

en: Permission
hr: Dopuštenje

en: « first
hr: « prva

en: last »
hr: posljednja »

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Text to display
hr: Tekst koji će se prikazati

en: Translate
hr: Prevedi

en: Entity type
hr: Vrsta entiteta

en: <strong>@language_name</strong> (source)
hr: <strong>@language_name</strong> (izvor)

en: add translation
hr: dodaj prijevod

en: Delete link
hr: Ukloni poveznicu

en: Edit link
hr: Uredi poveznicu

en: Asc
hr: Uzlazno
