Mosaik (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (80 entries)

en: Title
hu: Cím

en: delete
hu: törlés

en: Delete
hu: Törlés

en: Operations
hu: Műveletek

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: more
hu: tovább

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: updated
hu: frissült

en: File
hu: Fájl

en: Edit
hu: Szerkesztés

en: Reset
hu: Alaphelyzet

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: - None -
hu: – Nincs –

en: Weight
hu: Súly

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Name
hu: Név

en: edit
hu: szerkesztés

en: Save
hu: Mentés

en: Views
hu: Nézetek

en: Access
hu: Hozzáférés

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Region
hu: Régió

en: Menu
hu: Menü

en: Layout
hu: Elrendezés

en: n/a
hu: n. a.

en: Are you sure you want to delete %title?
hu: „%title” biztosan törölhető?

en: Block
hu: Blokk

en: Page
hu: Oldal

en: Roles
hu: Szerepkörök

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: configure
hu: beállít

en: Desc
hu: Csökk

en: Sort by
hu: Rendezés

en: Size of textfield
hu: A szövegmező mérete

en: ‹ previous
hu: ‹ előző

en: next ›
hu: következő ›

en: Entity
hu: Entitás

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Apply
hu: Alkalmaz

en: Edit translation
hu: Fordítás szerkesztése

en: Autocomplete text field
hu: Automatikusan kiegészülő szöveges mező

en: Permission
hu: Jogosultság

en: « first
hu: « első

en: last »
hu: utolsó »

en: Offset
hu: Eltolás

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Text to display
hu: Megjelenítendő szöveg

en: Clone link
hu: Klónozó hivatkozás

en: clone
hu: klónozás

en: Translate
hu: Fordítás

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: <strong>@language_name</strong> (source)
hu: <strong>@language_name</strong> (forrás)

en: add translation
hu: fordítás hozzáadása

en: Autocomplete matching
hu: Automatikus kiegészítés módja

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Delete link
hu: Törlés hivatkozása

en: Show title
hu: Cím megjelenítése

en: Edit link
hu: Szerkesztés hivatkozása

en: Callback
hu: Visszahívás

en: Items per page
hu: Elemek száma oldalanként

en: - All -
hu: – Mind –

en: Create new translation
hu: Új fordítás létrehozása

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
hu: %name: a cím nem egyezik.

en: %name: invalid input.
hu: %name: érvénytelen bevitel.

en: View mode
hu: Nézetmód

en: pieces
hu: darabok

en: Asc
hu: Növ

en: There are no translations to be saved.
hu: Nincs mentendő fordítás.

en: Translation sets
hu: Fordítási egységek

en: Select translations
hu: Fordítások kiválasztása

en: Master
hu: Mester

en: Save and translate
hu: Mentés és fordítás

en: Delete translation
hu: Fordítás törlése

en: Pieces
hu: Darabok

en: Piece
hu: Darab
