Mosaik (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (38 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: delete
kk: Өшіру

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: updated
kk: жанартылған

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Reset
kk: Ысыру

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: n/a
kk: жоқ

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: Roles
kk: Рөлдер

en: configure
kk: баптау

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Permission
kk: Құқық

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: Translate
kk: Аудару

en: <strong>@language_name</strong> (source)
kk: <strong>@language_name</strong> (қайнар)

en: add translation
kk: аударма қосу
