Mosaik (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (40 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: more
ne: धेरै

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: updated
ne: अपडेटेड

en: File
ne: फ़ाइल

en: Edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: This action cannot be undone.
ne: यो कार्यलाई पूर्वस्थितिमा फर्काउन सकिँदैन

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Weight
ne: वजन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Name
ne: नाम

en: edit
ne: सम्पादन गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: Path
ne: मार्ग

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Menu
ne: मेनु

en: Are you sure you want to delete %title?
ne: के तपाई साचिकै %title हटाउन चाहनुहुन्छ?

en: Block
ne: ब्लक

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Roles
ne: भूमिका

en: Contains
ne: समावेश

en: configure
ne: संरुप बनाउनुस

en: ‹ previous
ne: ‹ अघिल्लो

en: next ›
ne: अर्को ›

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Permission
ne: अनुमति

en: « first
ne: « पहिलो

en: last »
ne: अन्तिम »

en: Translate
ne: अनुवाद

en: add translation
ne: अनुवाद थप्नुहोस

en: View mode
ne: हेर्ने शैली
