Mosaik (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (20 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: delete
si: මකාදැමීම

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Operations
si: මෙහෙයුම්

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: more
si: තවත්

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: File
si: ගොනුව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: edit
si: සංස්‌කරණය

en: ‹ previous
si: ‹ පෙර

en: next ›
si: ඊලඟ ›

en: Permissions
si: අවසර

en: « first
si: « ප්‍රථම

en: last »
si: අන්තිම »

en: Text to display
si: ප්‍රදර්ශනය කිරීමට අවශ්‍ය වචනය

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
