Mosaik (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (63 entries)

en: Title
sk: Názov

en: delete
sk: odstrániť

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Language
sk: Jazyk

en: more
sk: viac

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: updated
sk: aktualizované

en: File
sk: Súbor

en: Edit
sk: Upraviť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Weight
sk: Váha

en: Link
sk: Odkaz

en: Name
sk: Názov

en: edit
sk: upraviť

en: Save
sk: Uložiť

en: Views
sk: Zobrazenia

en: Access
sk: Prístup

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Region
sk: Umiestnenie

en: Layout
sk: Rozloženie

en: n/a
sk: nie je

en: Are you sure you want to delete %title?
sk: Naozaj chcete odstrániť %title?

en: Block
sk: Blok

en: Page
sk: Strana

en: Roles
sk: Kategórie používateľov

en: Contains
sk: Obsahuje

en: configure
sk: konfigurácia

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Size of textfield
sk: Veľkosť textového poľa

en: ‹ previous
sk: ‹ predchádzajúca

en: next ›
sk: nasledujúca ›

en: Entity
sk: Entita

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Apply
sk: Použiť

en: Edit translation
sk: Upraviť preklad

en: Autocomplete text field
sk: Samodokončovacie textové pole

en: Permission
sk: Oprávnenie

en: « first
sk: « prvá

en: last »
sk: posledná »

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Behavior
sk: Správanie

en: Text to display
sk: Text na zobrazenie

en: clone
sk: klonovať

en: Translate
sk: Preložiť

en: Entity type
sk: Typ entity

en: <strong>@language_name</strong> (source)
sk: <strong>@language_name</strong> (zdroj)

en: add translation
sk: pridať preklad

en: Autocomplete matching
sk: Zhody pre samodokončovanie

en: Starts with
sk: Začína s

en: Delete link
sk: Vymazať link

en: Edit link
sk: Upraviť link

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: View mode
sk: Režim zobrazenia

en: Asc
sk: Vzostupne
