Mosaik (7.x-1.0) - en to sl translation catalogue (40 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: delete
sl: izbriši

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Cancel
sl: Prekliči

en: Language
sl: Jezik

en: more
sl: več

en: Disabled
sl: Onemogočeno

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: updated
sl: posodobljeno

en: File
sl: Datoteka

en: Edit
sl: Uredi

en: Reset
sl: Ponastavi

en: This action cannot be undone.
sl: Tega dejanja ni mogoče razveljaviti.

en: Weight
sl: Teža

en: Link
sl: Povezava

en: Name
sl: Ime

en: edit
sl: uredi

en: Save
sl: Shrani

en: View
sl: Prikaži

en: Path
sl: Pot

en: Region
sl: Regija

en: Menu
sl: Meni

en: Layout
sl: Postavitev

en: n/a
sl: n/d

en: Are you sure you want to delete %title?
sl: Ste prepričani, da želite izbrisati %title?

en: Block
sl: Blok

en: Page
sl: Stran

en: Roles
sl: Vloge

en: configure
sl: nastavi

en: ‹ previous
sl: ‹ prejšnja

en: next ›
sl: naslednja ›

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Permission
sl: Dovoljenje

en: « first
sl: « prva

en: last »
sl: zadnja »

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: Translate
sl: Prevodi

en: add translation
sl: dodaj prevod
