Mosaik (7.x-1.1) - en to bg translation catalogue (40 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: delete
bg: изтрий

en: Delete
bg: Изтриване

en: Operations
bg: Действия

en: Cancel
bg: Отмени

en: Language
bg: Език

en: more
bg: още

en: Disabled
bg: Деактивиран

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: updated
bg: Актуализирано

en: File
bg: Файл

en: Edit
bg: Редактирай

en: Reset
bg: Рестартирай

en: This action cannot be undone.
bg: Тази операция не може да бъде отменена.

en: - None -
bg: - Не -

en: Weight
bg: Тегло

en: Link
bg: Линк

en: Name
bg: Име

en: edit
bg: редактирай

en: Save
bg: Запази

en: Views
bg: Изгледи

en: View
bg: Прегледай

en: Path
bg: Път

en: Region
bg: Област на сайта

en: Menu
bg: Меню

en: Are you sure you want to delete %title?
bg: Сигурни ли сте, че искате да изтриете %title?

en: Block
bg: Блокирай

en: Page
bg: Страница

en: Roles
bg: Роли

en: configure
bg: конфигурирай

en: ‹ previous
bg: ‹ предишна

en: next ›
bg: следваща ›

en: Permissions
bg: Права

en: Apply
bg: Търси

en: Permission
bg: Разрешение

en: « first
bg: « първа

en: last »
bg: последна »

en: Translate
bg: Преведи

en: add translation
bg: добавяне на превод
