Mosaik (7.x-1.1) - en to eu translation catalogue (63 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: delete
eu: ezabatu

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Language
eu: Hizkuntza

en: more
eu: gehiago

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: updated
eu: eguneratua

en: File
eu: Fitxategi

en: Edit
eu: Editatu

en: Reset
eu: Garbitu

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: Weight
eu: Pisua

en: Link
eu: Esteka

en: Name
eu: Izena

en: edit
eu: editatu

en: Save
eu: Gorde

en: Views
eu: Bistak

en: Access
eu: Atzipena

en: View
eu: Bista

en: Path
eu: Bide-izena

en: Region
eu: Atal

en: Menu
eu: Menua

en: ID
eu: IDa

en: n/a
eu: e/e (n/a)

en: Are you sure you want to delete %title?
eu: %title ezabatzera zoaz. Ziur al zaude?

en: Block
eu: Blokea

en: Page
eu: Orria

en: Roles
eu: Zereginak

en: Contains
eu: Edukia

en: configure
eu: konfiguratu

en: Desc
eu: Beheraka

en: Size of textfield
eu: Testu eremuaren neurria

en: ‹ previous
eu: ‹ aurrekoa

en: next ›
eu: hurrengoa ›

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Apply
eu: Ezarri

en: Autocomplete text field
eu: Osatze automatikoaren testu eremua

en: Permission
eu: Baimena

en: « first
eu: « lehenengoa

en: last »
eu: azkena »

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: - Select -
eu: - Aukeratu -

en: Text to display
eu: Begiztatzeko textua

en: Translate
eu: Itzuli

en: Entity type
eu: Entitate mota

en: <strong>@language_name</strong> (source)
eu: <strong>@language_name</strong> (iturburua)

en: add translation
eu: gehitu itzulpena

en: Autocomplete matching
eu: Patekatu osatze automatikoa

en: Starts with
eu: Hasten da zerekin

en: Delete link
eu: Ezabatu lotura

en: Edit link
eu: Editatu lotura

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
eu: %name: izenburua ez dator bat. Mesedez egiaztatu zure hautapena

en: %name: invalid input.
eu: %name: sarrera balio gabea.

en: Asc
eu: Goraka

en: Delete translation
eu: Itzulpena ezabatu
