Mosaik (7.x-1.1) - en to hy translation catalogue (43 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Cancel
hy: Չեղարկել

en: Language
hy: Լեզու

en: more
hy: ավելի

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: updated
hy: թարմացում

en: File
hy: Ֆայլ

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: This action cannot be undone.
hy: Այս գործողությունը հնարավոր չի ետ շրջել

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Name
hy: Անուն

en: edit
hy: խմբագրել

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Path
hy: Ուղի

en: Region
hy: Տարածաշրջան

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Are you sure you want to delete %title?
hy: Դուք համոզված ե՞ք, որ ցանկանում եք ջնջել %title:

en: Block
hy: Բլոկ

en: Page
hy: Էջ

en: Roles
hy: Դերեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Size of textfield
hy: Տեքստային դաշտի չափը

en: ‹ previous
hy: ‹ նախորդը

en: next ›
hy: հաջորդը ›

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: « first
hy: « առաջինը

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում

en: - Select -
hy: - Ընտրել -

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Entity type
hy: Կազմակերպության տեսակը

en: Bundle
hy: Փաթեթ

en: View mode
hy: Դիտման ռեժիմ

en: Delete translation
hy: Ջնջել թարգմանությունը
