Mosaik (7.x-1.1) - en to jv translation catalogue (45 entries)

en: Title
jv: Judul

en: delete
jv: busak

en: Delete
jv: Busak

en: Operations
jv: Operasi

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: more
jv: pepaké

en: Disabled
jv: Mati

en: Yes
jv: Ya

en: No
jv: Ora

en: updated
jv: wis diupdate

en: File
jv: Berkas

en: Edit
jv: Sunting

en: Reset
jv: Baléknā

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Name
jv: Jeneng

en: edit
jv: sunting

en: Save
jv: Simpen

en: Views
jv: View

en: Access
jv: Akses

en: View
jv: Tampilan

en: Are you sure you want to delete %title?
jv: Sampéyan yakin arep mbusak %title?

en: Block
jv: Blok

en: Page
jv: Kācā

en: Roles
jv: Parāgā

en: Contains
jv: Ngandhut

en: configure
jv: konfigurasi

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Size of textfield
jv: Ukuran field tèks

en: ‹ previous
jv: ‹ sakdurungé

en: next ›
jv: sakwisé ›

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Permission
jv: Kawenangan

en: « first
jv: « pertama

en: last »
jv: terakhir »

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Text to display
jv: Teks sing ditampilna

en: Translate
jv: Terjemahna

en: add translation
jv: tambah terjemahan

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
