Mosaik (7.x-1.1) - en to lv translation catalogue (63 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: delete
lv: dzēst

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Cancel
lv: Atcelt

en: Language
lv: Valoda

en: more
lv: vairāk

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: updated
lv: labots

en: File
lv: Fails

en: Edit
lv: Labot

en: Reset
lv: Attīrīt

en: This action cannot be undone.
lv: Šo darbību nevarēs atcelt.

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Name
lv: Nosaukums

en: edit
lv: labot

en: Save
lv: Saglabāt

en: Views
lv: Skati

en: Access
lv: Piekļuve

en: View
lv: Skatīt

en: Path
lv: Ceļš

en: Region
lv: Reģions

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Layout
lv: Izkārtojums

en: n/a
lv: n/p

en: Are you sure you want to delete %title?
lv: Vai tiešām dzēst %title?

en: Block
lv: Bloks

en: Page
lv: Lapa

en: Roles
lv: Lomas

en: Contains
lv: Satur

en: configure
lv: konfigurēt

en: Desc
lv: Dilst.

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Size of textfield
lv: Teksta lauka izmērs

en: ‹ previous
lv: ‹ iepriekšējā

en: next ›
lv: nākamā ›

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Permission
lv: Atļauja

en: « first
lv: « pirmā

en: last »
lv: pēdējā »

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: - Select -
lv: - Izvēlēties -

en: Text to display
lv: Attēlojamais teksts

en: clone
lv: klonēt

en: Translate
lv: Tulkot

en: Entity type
lv: Entītijas veids

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lv: <strong>@language_name</strong> (avots)

en: add translation
lv: pievienot tulkojumu

en: Autocomplete matching
lv: Automātiskās pabeigšanas atbilstība

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Bundle
lv: Komplekts

en: Delete link
lv: Saite Dzēst

en: Edit link
lv: Rediģēt saiti

en: Callback
lv: Atsaukums

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: View mode
lv: Skata režīms
