Mosaik (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (36 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: more
my: ပို၍

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Yes
my: ဟုတ်ကဲ့

en: No
my: မဟုတ်ဘူး

en: updated
my: ပြုပြင်မွမ်းမံမှုပြုလုပ်ပြီး

en: File
my: ဖိုင်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: - None -
my: - တစ်ခုမှမဟုတ် -

en: Weight
my: အစဉ်

en: Link
my: အချိတ်အဆက် (အခြားစာမျက်နှာတစ်ခုခုသို့ ဆက်သွယ်ထားခြင်း)

en: Name
my: အမည်

en: edit
my: ပြင်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Views
my: မြင်ကွင်းများ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: Path
my: တည်ရှိရာလမ်းကြောင်း

en: Region
my: နယ်ပယ်

en: Menu
my: မီနူး

en: n/a
my: အကျုံးမဝင်

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Roles
my: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်များ

en: ‹ previous
my: ‹ ယခင်

en: next ›
my: နောက် ›

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: « first
my: « ပထမ

en: last »
my: နောက်ဆုံး ›

en: - Select -
my: - ရွေးချယ်ရန် -

en: Autocomplete matching
my: အလိုအလ​ျောက် တိုက်စစ်ခြင်း

en: - All -
my: - အားလုံး -
