Mosaik (7.x-1.1) - en to nl translation catalogue (75 entries)

en: Title
nl: Titel

en: delete
nl: verwijderen

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Language
nl: Taal

en: more
nl: meer

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: updated
nl: bijgewerkt

en: File
nl: Bestand

en: Edit
nl: Bewerken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: This action cannot be undone.
nl: Deze actie kan niet ongedaan worden gemaakt.

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Save
nl: Opslaan

en: Views
nl: Overzichten

en: Access
nl: Toegang

en: View
nl: Weergeven

en: Path
nl: Pad

en: Region
nl: Gebied

en: Layout
nl: Lay-out

en: n/a
nl: niet beschikbaar

en: Are you sure you want to delete %title?
nl: Weet u zeker dat u %title wilt verwijderen?

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Roles
nl: Rollen

en: Contains
nl: Bevat

en: configure
nl: instellen

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Size of textfield
nl: Lengte van het tekstveld

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Permissions
nl: Toegangsrechten

en: Apply
nl: Toepassen

en: Edit translation
nl: Vertaling bewerken

en: Autocomplete text field
nl: Automatisch aanvullend tekstveld

en: Permission
nl: Toegangsrechten

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Sidebars
nl: Zijbalken

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Text to display
nl: Weer te geven tekst

en: Clone link
nl: Link voor dupliceren

en: clone
nl: dupliceren

en: Translate
nl: Vertalen

en: Entity type
nl: Entiteitstype

en: <strong>@language_name</strong> (source)
nl: <strong>@language_name</strong> (bron)

en: add translation
nl: vertaling toevoegen

en: Autocomplete matching
nl: Automatisch aanvullende overeenkomst

en: Starts with
nl: Begint met

en: Bundle
nl: Bundel

en: Delete link
nl: Verwijderlink

en: Show title
nl: Titel tonen

en: Edit link
nl: Bewerkingslink

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Create new translation
nl: Nieuwe vertaling maken

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
nl: %name: titel niet gevonden. Controleer de selectie.

en: %name: invalid input.
nl: %name: geen toegestane waarde.

en: View mode
nl: Weergavemodus

en: Asc
nl: Oplopend

en: There are no translations to be saved.
nl: Er zijn geen vertalingen om op te slaan.

en: Translation sets
nl: Vertalingsets

en: Select translations
nl: Vertalingen selecteren

en: Save and translate
nl: Opslaan en vertaal

en: Delete translation
nl: Vertaling verwijderen

en: Entity display
nl: Entiteitsweergave
