Mosaik (7.x-1.1) - en to pa translation catalogue (25 entries)

en: Title
pa: ਟਾਈਟਲ

en: delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Delete
pa: ਹਟਾਓ

en: Cancel
pa: ਰੱਦ ਕਰੋ

en: Language
pa: ਭਾਸ਼ਾ

en: Disabled
pa: ਆਯੋਗ

en: Yes
pa: ਹਾਂ

en: No
pa: ਨਹੀਂ

en: Edit
pa: ਸੋਧ

en: Reset
pa: ਰੀ-ਸੈੱਟ

en: Weight
pa: ਭਾਰ

en: Name
pa: ਨਾਂ

en: edit
pa: ਸੋਧ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: View
pa: ਵੇਖੋ

en: Menu
pa: ਮੇਨੂ

en: n/a
pa: ਉਪਲੱਬਧ ਨਹੀਂ

en: Page
pa: ਸਫਾ

en: Roles
pa: ਰੋਲ

en: configure
pa: ਸੰਰਚਨਾ

en: ‹ previous
pa: ‹ ਪਿੱਛੇ

en: next ›
pa: ਅੱਗੇ ›

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: last »
pa: ਆਖਰੀ »

en: Translate
pa: ਅਨੁਵਾਦ ਕਰੋ
