Mosaik (7.x-1.1) - en to ps translation catalogue (32 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: more
ps: نور

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: updated
ps: اوسمهالیز شو

en: File
ps: دوتنه

en: Edit
ps: سمون

en: - None -
ps: - هېڅ يو -

en: Weight
ps: وزن

en: Link
ps: تړونی

en: Name
ps: نوم

en: Views
ps: ليدنې

en: Access
ps: لاس رسی

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: Region
ps: سيمه

en: Menu
ps: غورنۍ

en: ID
ps: پېژند

en: Are you sure you want to delete %title?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %title؟

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Permissions
ps: اجازې

en: Apply
ps: تطبيقول

en: Permission
ps: اجازه

en: - Select -
ps: - غوره -

en: Bundle
ps: بنډل

en: - All -
ps: - ټول -
