Mosaik (7.x-1.1) - en to se translation catalogue (22 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: delete
se: sihko

en: Delete
se: Sihko

en: Cancel
se: Hilggo

en: Language
se: Giella

en: Yes
se: Jua

en: No
se: Ii

en: File
se: Fiila

en: Edit
se: Rievdat

en: This action cannot be undone.
se: Dán it sáhte gáhtat

en: Name
se: Namma

en: edit
se: rievdda

en: Save
se: Vurke

en: View
se: Čájet

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre

en: ‹ previous
se: ‹ ovddit

en: next ›
se: boahtte ›

en: « first
se: « vuosttaš

en: last »
se: maŋemuš »

en: Translate
se: Jorgal

en: add translation
se: lasit jorgaleami
