Mosaik (7.x-1.1) - en to sq translation catalogue (37 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: delete
sq: fshij

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Cancel
sq: Anulo

en: Language
sq: Gjuha

en: more
sq: tjetër

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: updated
sq: u përditësua

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Reset
sq: Rifillo

en: This action cannot be undone.
sq: Ky veprim nuk mund të anullohet.

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Name
sq: Emri

en: edit
sq: ndrysho

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Region
sq: Sektori

en: Menu
sq: Menuja

en: Are you sure you want to delete %title?
sq: Jeni i sigurt që dëshironi të eleminoni %title?

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe

en: Roles
sq: Rolet

en: configure
sq: konfigurimi

en: ‹ previous
sq: ‹ paraardhëse

en: next ›
sq: në vazhdim ›

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Permission
sq: Të drejta

en: « first
sq: « e para

en: last »
sq: e fundit »

en: Translate
sq: Përkthe

en: add translation
sq: shto përkthimin
