Mosaik (7.x-1.2) - en to ast translation catalogue (33 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: delete
ast: desaniciar

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Operations
ast: Operaciones

en: Cancel
ast: Encaboxar

en: Language
ast: Llingua

en: more
ast: más

en: Disabled
ast: Desactiváu

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: updated
ast: anováu

en: File
ast: Ficheru

en: Edit
ast: Editar

en: Reset
ast: Reafitar

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Weight
ast: Pesu

en: Link
ast: Enllaz

en: Name
ast: Nome

en: edit
ast: editar

en: Save
ast: Guardar

en: View
ast: Vista

en: Path
ast: Camín

en: Region
ast: Rexón

en: Menu
ast: Menú

en: n/a
ast: n/d

en: Are you sure you want to delete %title?
ast: ¿De xuru que quies desaniciar %title?

en: Block
ast: Bloque

en: Page
ast: Páxina

en: configure
ast: configurar

en: Size of textfield
ast: Tamañu del campu de testu

en: ‹ previous
ast: ‹ anterior

en: next ›
ast: siguiente ›

en: Permissions
ast: Permisos
