Mosaik (7.x-1.2) - en to fi translation catalogue (74 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: delete
fi: poista

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: more
fi: lisää

en: Disabled
fi: Ei käytössä

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: updated
fi: päivitetty

en: File
fi: Tiedosto

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Reset
fi: Palauta

en: This action cannot be undone.
fi: Tätä toimintoa ei voi perua.

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: Weight
fi: Paino

en: Link
fi: Linkki

en: Name
fi: Nimi

en: edit
fi: muokkaa

en: Save
fi: Tallenna

en: Views
fi: Näkymät

en: Access
fi: Pääsy

en: View
fi: Näytä

en: Path
fi: Polku

en: Region
fi: Alue

en: Menu
fi: Valikko

en: Layout
fi: Ulkoasu

en: n/a
fi: ei mitään

en: Are you sure you want to delete %title?
fi: Haluatko varmasti poistaa %title?

en: Block
fi: Lohko

en: Page
fi: Sivu

en: Roles
fi: Käyttäjäroolit

en: Contains
fi: Sisältää

en: configure
fi: Muokkaa

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Size of textfield
fi: Tekstikentän koko

en: ‹ previous
fi: ‹ edellinen

en: next ›
fi: seuraava ›

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Apply
fi: Käytä

en: Edit translation
fi: Muokkaa käännöstä

en: Autocomplete text field
fi: Automaattisesti täydentyvä tekstikenttä

en: Permission
fi: Käyttöoikeus

en: « first
fi: « ensimmäinen

en: last »
fi: viimeinen »

en: Sidebars
fi: Sivupalkit

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Text to display
fi: Näytettävä teksti

en: clone
fi: kloonaa

en: Translate
fi: Käännä

en: Entity type
fi: Entiteetin tyyppi

en: <strong>@language_name</strong> (source)
fi: <strong>@language_name</strong>  (lähde)

en: add translation
fi: lisää käännös

en: Autocomplete matching
fi: Automaattinen täydennys

en: Starts with
fi: Alkaa

en: Bundle
fi: Paketti

en: Delete link
fi: Poistolinkki

en: Edit link
fi: Muokkaa linkkiä

en: Callback
fi: Paluufunktio

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -

en: Create new translation
fi: Luo uusi käännös

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
fi: %name: Otsikot eivät täsmää. Tarkista valintasi.

en: %name: invalid input.
fi: %name: kielletty syöte.

en: View mode
fi: Näyttötila

en: There are no translations to be saved.
fi: Tallennettavia käännöksiä ei löytynyt.

en: Translation sets
fi: Käännössarjat

en: Select translations
fi: Valitse käännökset

en: Master
fi: Isäntä

en: Save and translate
fi: Tallenna ja käännä

en: Delete translation
fi: Poista käännös

en: Entity display
fi: Entiteettinäkymä
