Mosaik (7.x-1.2) - en to ka translation catalogue (36 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: delete
ka: წაშლა

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Language
ka: ენა

en: more
ka: მეტი

en: Disabled
ka: გამორთულია

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: updated
ka: განახლებულია

en: File
ka: ფაილი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: - None -
ka: - არცერთი -

en: Weight
ka: წონა

en: Link
ka: ბმული

en: Name
ka: სახელი

en: edit
ka: რედაქტირება

en: Path
ka: გზა

en: Region
ka: რეგიონი

en: Menu
ka: მენიუ

en: Are you sure you want to delete %title?
ka: დარწმუნებული ხართ, რომ გსურთ %title-ის წაშლა?

en: Block
ka: ბლოკი

en: Page
ka: გვერდი

en: Roles
ka: როლები

en: Contains
ka: შეიცავს

en: configure
ka: კონფიგურირება

en: Desc
ka: აღწერა

en: ‹ previous
ka: ‹ წინა

en: next ›
ka: შემდეგი ›

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Permission
ka: უფლება

en: « first
ka: « პირველი

en: last »
ka: ბოლო »

en: Translate
ka: თარგმნა

en: - All -
ka: - ყველა -
