Mosaik (7.x-1.2) - en to km translation catalogue (43 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: delete
km: លុប

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Cancel
km: បោះបង់

en: Language
km: ភាសា

en: more
km: បន្ថែមទៀត

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: File
km: ឯកសារ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: This action cannot be undone.
km: សកម្ម​ភាព​នេះ​មិន​អាច​ត្រូវ​បាន​មិន​ធ្វើ​វិញ​បានទេ ។

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Link
km: តំណ

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: edit
km: កែសម្រួល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Path
km: ផ្លូវ

en: Region
km: តំបន់

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: n/a
km: គ្មាន

en: Are you sure you want to delete %title?
km: តើ​អ្នក​ពិត​ជា​ចង់​លុប​ %title ឬ ?

en: Block
km: ប្លុក

en: Page
km: ទំព័រ

en: Roles
km: តួនាទី​

en: configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Size of textfield
km: ទំហំ​វាល​អត្ថបទ

en: ‹ previous
km: ‹ មុន

en: next ›
km: បន្ទាប់ ›

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Permission
km: សិទ្ធិ

en: « first
km: « ដំបូង

en: last »
km: ចុងក្រោយ »

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Translate
km: បកប្រែ​

en: <strong>@language_name</strong> (source)
km: <strong>@language_name</strong> (ប្រភព)

en: add translation
km: បន្ថែម​ការបកប្រែ
