Mosaik (7.x-1.2) - en to lt translation catalogue (65 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: delete
lt: šalinti

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Language
lt: Kalba

en: more
lt: daugiau

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: updated
lt: atnaujinta

en: File
lt: Failas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Reset
lt: Išvalyti

en: This action cannot be undone.
lt: Šio veiksmo neįmanoma grąžinti.

en: - None -
lt: - Joks -

en: Weight
lt: Svoris

en: Link
lt: Nuoroda

en: Name
lt: Pavadinimas

en: edit
lt: redaguoti

en: Save
lt: Saugoti

en: Views
lt: Vaizdai

en: Access
lt: Priėjimas

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Region
lt: Sritis

en: Menu
lt: Meniu

en: Layout
lt: Išdėstymas

en: n/a
lt: n/d

en: Are you sure you want to delete %title?
lt: Ar tikrai nori pašalinti %title?

en: Block
lt: Blokas

en: Page
lt: Puslapis

en: Roles
lt: Rolės

en: Contains
lt: Turi

en: configure
lt: konfiguruoti

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Size of textfield
lt: Teksto laukelio ilgis

en: ‹ previous
lt: ‹ ankstesnis

en: next ›
lt: kitas  ›

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Autocomplete text field
lt: Automatiškai pasibaigiantis teksto laukelis

en: Permission
lt: Leidimai

en: « first
lt: « pirmas

en: last »
lt: paskutinis  »

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -

en: Text to display
lt: Rodomas tekstas

en: Clone link
lt: Klonavimo nuoroda

en: clone
lt: klonuoti

en: Translate
lt: Versti

en: Entity type
lt: Entity tipas

en: <strong>@language_name</strong> (source)
lt: <strong>@language_name</strong> (šaltinis)

en: add translation
lt: pridėti vertimą

en: Autocomplete matching
lt: Automatiškai pasibaigiantis atitikimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Bundle
lt: Paketas

en: Delete link
lt: Ištrinti nuorodą

en: Edit link
lt: Redagavimo nuoroda

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
lt: %name: pavadinimas netinka. Prašome patikrinti jūsų pasirinkimą..

en: %name: invalid input.
lt: %name: klaidinga įvestis.

en: View mode
lt: Peržiūros būsena

en: Save and translate
lt: Išsaugoti ir versti
