Mosaik (7.x-1.2) - en to mn translation catalogue (39 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: delete
mn: устгах

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Cancel
mn: Цуцлах

en: Language
mn: Хэл

en: more
mn: дэлгэрэнгүй

en: Disabled
mn: Идэвхгүй

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: updated
mn: шинэчлэгдсэн

en: File
mn: Файл

en: Edit
mn: Засварлах

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: This action cannot be undone.
mn: Энэ үйлдэлийг буцаах боломжгүй

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Name
mn: Нэр

en: edit
mn: засварлах

en: Save
mn: Хадгалах

en: Views
mn: Харагдацууд

en: Access
mn: Хандалт

en: View
mn: Харах

en: Path
mn: Зам

en: Region
mn: Бүс

en: Menu
mn: Цэс

en: n/a
mn: үл хамаарах

en: Are you sure you want to delete %title?
mn: Энэ %title-г устгахдаа итгэлтэй байна уу

en: Block
mn: Хавтан

en: Page
mn: Хуудас

en: Roles
mn: Үүргүүд

en: configure
mn: тохируулах

en: ‹ previous
mn: ‹ өмнөх

en: next ›
mn: дараах ›

en: « first
mn: « эхний

en: last »
mn: сүүлийнх »

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр

en: Translate
mn: Орчуулах
