Mosaik (7.x-1.2) - en to os translation catalogue (20 entries)

en: Title
os: Сæр

en: delete
os: схаф

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Cancel
os: Аппар

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: updated
os: сног

en: File
os: Файл

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Reset
os: Раздæрау

en: This action cannot be undone.
os: Ацы архайдæн аивæн нæй.

en: - None -
os: - Æвдыст нæу -

en: Weight
os: Уæз

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
