Mosaik (7.x-1.2) - en to sr translation catalogue (30 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: delete
sr: избриши

en: Delete
sr: Избриши

en: Operations
sr: Операције

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: more
sr: још

en: Disabled
sr: Искључено

en: Edit
sr: Измени

en: This action cannot be undone.
sr: Ова радња је неповратна.

en: - None -
sr: - Ниједан -

en: Weight
sr: Тежина

en: Name
sr: Име

en: edit
sr: измени

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Region
sr: Регион

en: Menu
sr: Мени

en: ID
sr: ИД

en: n/a
sr: нема

en: Block
sr: Блок

en: Roles
sr: Улоге

en: Sort by
sr: Сортирај по

en: Size of textfield
sr: Величина текстуалног поља

en: Entity type
sr: Тип ентитета

en: Autocomplete matching
sr: Поклапање са аутоматски попуњеним пољем

en: Bundle
sr: Пакет

en: View mode
sr: Врста приказа

en: Entity display
sr: Приказ ентитета
