Mosaik (7.x-1.3) - en to am translation catalogue (39 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: delete
am: ሰርዝ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: more
am: ተጨማሪ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Edit
am: አርትእ

en: Weight
am: ክብደት

en: Name
am: ስም

en: edit
am: አስተካክል

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: Region
am: ክልል

en: ID
am: አይዲ

en: n/a
am: አይመለከተውም

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ

en: Roles
am: ሚናዎች

en: configure
am: ውቀር

en: Sort by
am: ደርድር

en: Size of textfield
am: የፅሁፍ መስኩ መጠን

en: ‹ previous
am: ‹ ቀድሞ

en: next ›
am: ቀጣይ ›

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Permission
am: ፈቃድ

en: « first
am: « መጀምሪያ

en: last »
am: መጨረሻ »

en: Translate
am: ተርጉም

en: Entity type
am: የአካሉ ዓይነት

en: Autocomplete matching
am: የራሥ-ሙላ ማዛመድ

en: Bundle
am: ቅርቅብ

en: View mode
am: የእይታ ሁኔታ

en: Entity display
am: የአካሉ ማሳያ
