Mosaik (7.x-1.3) - en to ca translation catalogue (69 entries)

en: Title
ca: Títol

en: delete
ca: suprimeix

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: Language
ca: Llengua

en: more
ca: més

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Yes
ca: Sí

en: updated
ca: actualitzat

en: File
ca: Fitxer

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: - None -
ca: - Cap -

en: Weight
ca: Pes

en: Link
ca: Enllaç

en: Name
ca: Nom

en: edit
ca: edita

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Access
ca: Accés

en: View
ca: Mostra

en: Path
ca: Camí

en: Region
ca: Regió

en: Menu
ca: Menú

en: Layout
ca: Disposició

en: n/a
ca: n/d

en: Are you sure you want to delete %title?
ca: Esteu segur de voler esborrar %title?

en: Block
ca: Bloc

en: Page
ca: Pàgina

en: Roles
ca: Rols

en: Contains
ca: Conté

en: configure
ca: configura

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Size of textfield
ca: Mida del camp de text

en: ‹ previous
ca: ‹ anterior

en: next ›
ca: següent ›

en: Permissions
ca: Permisos

en: Apply
ca: Aplica

en: Autocomplete text field
ca: Camp de text amb autocompletat

en: Permission
ca: Permís

en: « first
ca: « primer

en: last »
ca: últim »

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: - Select -
ca: - Selecciona -

en: Text to display
ca: Text a mostrar

en: clone
ca: clona

en: Translate
ca: Tradueix

en: Entity type
ca: Tipus d'entitat

en: <strong>@language_name</strong> (source)
ca: <strong>@language_name</strong> (origen)

en: add translation
ca: afegir traducció

en: Autocomplete matching
ca: Coincidència en l'autocompletat

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Bundle
ca: Embolcall

en: Delete link
ca: Enllaç d'esborrat

en: Edit link
ca: Enllaç d'edició

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Create new translation
ca: Crea una nova traducció

en: %name: title mismatch. Please check your selection.
ca: %name: el títol no coincideix. Si us plau, reviseu la vostra selecció.

en: %name: invalid input.
ca: %name: entrada invàlida.

en: View mode
ca: Mode de visualització

en: Translation sets
ca: Conjunts de traducció

en: Master
ca: Mestre

en: Save and translate
ca: Desa i tradueix

en: Delete translation
ca: Suprimeix la traducció

en: Entity display
ca: Presentació de l'entitat
