Mosaik (7.x-1.3) - en to et translation catalogue (71 entries)

en: Title
et: Pealkiri

en: delete
et: kustuta

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: more
et: veel

en: Disabled
et: Keelatud

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: updated
et: uuendatud

en: File
et: Manus

en: Edit
et: Muuda

en: Reset
et: Tühista

en: This action cannot be undone.
et: Seda toimingut pole võimalik tagasi võtta.

en: - None -
et: - Puudub -

en: Weight
et: Kaal

en: Name
et: Nimi

en: edit
et: muuda

en: Save
et: Salvesta

en: Default
et: Vaikimisi

en: Views
et: Vaated

en: Access
et: Ligipääs

en: View
et: Kuva

en: Path
et: Tee

en: Region
et: Regioon

en: Menu
et: Menüü

en: Layout
et: Paigutus

en: n/a
et: puudub

en: Are you sure you want to delete %title?
et: Kas soovid kindlasti kustutada %title?

en: Block
et: Plokk

en: Page
et: Lehekülg

en: Roles
et: Rollid

en: Contains
et: Sisaldab

en: configure
et: seadista

en: Desc
et: Kahanev

en: Sort by
et: Sorteerimise alus

en: Size of textfield
et: Tekstivälja suurus

en: ‹ previous
et: ‹ eelmine

en: next ›
et: järgmine ›

en: Permissions
et: Õigused

en: Apply
et: Rakenda

en: Autocomplete text field
et: Iselõpetusega tekstiväli

en: Permission
et: Õigus

en: « first
et: « esimene

en: last »
et: viimane »

en: Offset
et: Nihe

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: - Select -
et: - Vali -

en: Text to display
et: Kuvatav tekst

en: clone
et: klooni

en: Translate
et: Tõlge

en: Entity type
et: Olemi tüüp

en: <strong>@language_name</strong> (source)
et: <strong>@language_name</strong> (allikas)

en: add translation
et: tõlke lisamine

en: Autocomplete matching
et: Autotäituri kattuvus

en: Starts with
et: Algab millega

en: Bundle
et: kogum

en: Delete link
et: Kustutamise link

en: Edit link
et: Muutmise link

en: Items per page
et: Kirjeid lehel

en: - All -
et: - Kõik -

en: Create new translation
et: Loo uus tõlge

en: Title type
et: Pealkirja tüüp

en: View mode
et: Kuvarežiim

en: Asc
et: Kasvav

en: Translation sets
et: Tõlgete komplektid

en: Master
et: Peamine

en: Save and translate
et: Salvesta ja tõlgi

en: Delete translation
et: Kustuta tõlge

en: Entity display
et: Olemi kuva
