Mosaik (7.x-1.3) - en to ht translation catalogue (14 entries)

en: Operations
ht: Operasyon

en: Language
ht: Lang

en: more
ht: plis

en: - None -
ht: - Vid -

en: Name
ht: Non

en: Save
ht: Anrejistre

en: Default
ht: Pa defo

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj

en: Desc
ht: Des

en: Apply
ht: Aplike

en: Items per page
ht: Eleman pou chak paj

en: - All -
ht: - Tout -

en: Asc
ht: Mont
