Mosaik (7.x-1.3) - en to ug translation catalogue (30 entries)

en: Title
ug: تىما

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: more
ug: تېخىمۇ كۆپ

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: updated
ug: يېڭىلاش

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: - None -
ug: يوق

en: Link
ug: ئۇلىنىش

en: Name
ug: ئىسىم

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Region
ug: دۆلەت،رايون

en: Block
ug: تارماق رايون

en: Roles
ug: ئەزا ھوقۇقى

en: configure
ug: تەڭشەش

en: Sort by
ug: تىزىش

en: ‹ previous
ug: ‹ ئالدىنقى بەت

en: next ›
ug: كىيىنكى ›

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: « first
ug: «1-بەت

en: last »
ug: ئاخىرقى »

en: Translate
ug: تەرجىمە قىلىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
