Mosaik (7.x-1.3) - en to af translation catalogue (42 entries)

en: Title
af: Titel

en: delete
af: verwyder

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: more
af: meer

en: Disabled
af: Gedeaktiveer

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: updated
af: opgedateer

en: File
af: Lêer

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: This action cannot be undone.
af: Hierdie aksie kan nie ongedaan gemaak word nie.

en: - None -
af: - Geen -

en: Weight
af: Gewig

en: Link
af: Skakel

en: Name
af: Naam

en: edit
af: redigeer

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: View
af: Wys

en: Path
af: Pad

en: n/a
af: Nie beskikbaar

en: Are you sure you want to delete %title?
af: Is jy seker jy wil %title uitwis?

en: Block
af: Blok

en: Page
af: Bladsy

en: Roles
af: Rolle

en: configure
af: verstel

en: ‹ previous
af: ‹ vorige

en: next ›
af: volgende ›

en: Permissions
af: Regte

en: Apply
af: Pas toe

en: Permission
af: Permissie

en: « first
af: « eerste

en: last »
af: laaste »

en: Translate
af: Vertaal

en: <strong>@language_name</strong> (source)
af: <strong>@language_name</strong> (bron)

en: add translation
af: voeg vertaling by

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
