Mosaik (7.x-1.1) - en to az translation catalogue (54 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: delete
az: sil

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Cancel
az: Ləğv et

en: Language
az: Dil

en: more
az: daha çox

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: updated
az: yeniləndi

en: File
az: Fayl

en: Edit
az: Dəyiş

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: - None -
az: - heç nə -

en: Weight
az: Çəki

en: Name
az: Ad

en: edit
az: redaktə et

en: Save
az: Saxla

en: Views
az: Görünüşlər

en: Access
az: İcazə

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: Menu
az: Menyu

en: Layout
az: Şablon

en: ID
az: İD

en: n/a
az: yox

en: Block
az: Blok

en: Page
az: Səhifə

en: Roles
az: Rollar

en: Contains
az: Tərkibində

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Size of textfield
az: Mətn sahəsinin ölçüsü

en: ‹ previous
az: ‹ əvvəlki

en: next ›
az: növbəti ›

en: Permissions
az: İcazələr

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Permission
az: İcazə

en: « first
az: « ilk

en: last »
az: son »

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: - Select -
az: - Seçin -

en: Text to display
az: Göstəriləcək mətn

en: Translate
az: Tərcümə etmək

en: Entity type
az: Varlıq növü

en: Autocomplete matching
az: Avtomatik tamamlama uyğunluğu

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Bundle
az: Paket

en: Callback
az: Geri zəng et

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -
